Микозан від грибка нігтів

//Микозан від грибка нігтів

Микозан від грибка нігтів

Медикаментозні засоби для лікування оніхомікозу (грибок нігтів) підбираються, виходячи з типу патогенної мікрофлори. До числа кращих антимікотиків у дерматології відноситься лак «Микозан». Це засіб ефективно бореться оніхомікозом на початковій і прогресуючою стадіях розвитку. Своєчасне застосування «Микозана» від грибка нігтів сприяє швидкому відновленню пошкодженої пластини та запобігає розвитку ускладнень.

Опис препарату «Микозан»

Лак «Микозан» — це протигрибкова сироватка, що володіє широким спектром дії. Лікарський препарат швидко висихає і всмоктується в товщу ураженої нігтьової пластини, ущільнюючи і відновлюючи останню. Завдяки високій активності компонентів, що входять до складу лаку, перші результати стають помітними після декількох застосувань.

Засіб надає комплексний вплив на проблемну зону, знищуючи грибкову мікрофлору і перешкоджаючи надходженню поживних речовин. «Микозан» створюється під нігтем умови, несприятливі для розвитку патогенних мікроорганізмів.

Лак застосовується тільки зовнішньо. Засіб призначається як для лікування, так і профілактики оніхомікозу. Крім того, згідно інструкції по застосуванню, «Микозан» можна наносити на надмірно расслаивающийся або ламкий ніготь з метою відновлення пошкодженої пластини.

Принцип дії

«Микозан» починає діяти відразу після нанесення. Ліки створює захисну плівку, яка перешкоджає приєднанню вторинної грибкової мікрофлори.

Одночасно з цим препарат:

 • руйнує ліпідну оболонку клітин грибків;
 • знищує ферменти, які руйнують нігтьову пластину;
 • знижує пористість нігтів, тим самим зміцнюючи пластину;
 • запобігає поширення грибкової мікрофлори в глибокі шари.

«Микозан» не впливає на здорові клітини організму, в зв’язку з чим засіб у рідкісних випадках викликає побічні ефекти. Принцип дії лікарського лаку грунтується на властивостях біологічних активних речовин, що входять до складу препарату. Ці компоненти блокують синтез ферментів протеази, які підтримують життєдіяльність грибків. Такий вплив викликає загибель патогенних мікроорганізмів.

Незважаючи на порівняно високу ефективність, засіб не може позбавити від грибка за одне застосування (особливо на великих пальцях). Лак рекомендується наносити на зону ураження протягом одного місяця або до повного відростання нового нігтя.

Склад і форма випуску

В упаковці з препаратів містяться такі компоненти:

 • тюбик з сироваткою;
 • пензлик-аплікатор для нанесення лаку;
 • 10 одноразових пилок;
 • інструкція по використанню.

В основі антимікотичного препарату лежать наступні речовини:

 1. Вода (47,6% від загального обсягу). Не чинить впливу на патогенну мікрофлору.
 2. Фільтрат ферменту жита (40%). Основне антимікотичну речовина, яка пригнічує активність та знищує грибки різних штамів. Фільтрат не входить до складу інших ліків, що застосовуються в терапії оніхомікозу.
 3. Пентиленгликоль (10%). Посилює дію фільтрату ферменту жита.
 4. Диметилизосорбид (1,5%). Забезпечує проникаючі здатності препарату, прискорюючи вбирання лаку в нігтьову пластину.
 5. Гідроксиетилцелюлоза (0,9%). Полімерний загусник, завдяки якому лак набуває кінцеву консистенцію.

«Микозан» нетоксичний, тому після застосування засобу не виникають неприємні відчуття. Ліки усуває симптоми, характерні для грибкового захворювання. Найбільш ефективно препарат справляється з почуттям печіння, яке зникає практично відразу після нанесення лаку.

Перед застосуванням антимикотика необхідно проконсультуватися з лікарем. Це потрібно зробити з метою виявлення протипоказань, визначення дозування ліків і тривалості лікування.

Інструкція по застосуванню

Застосовуючи цей препарат, слід не допускати контакту лікарського речовини зі слизовими оболонками і попадання в очі. «Микозан» рекомендується застосовувати, згідно з наступною схемою:

 1. Перед початком процедури проблемні ділянки распариваются.
 2. Уражені нігтьові пластини обрізаються до максимально можливої довжини.
 3. Нігті обробляються пилочками, що йдуть в наборі разом з сироваткою.
 4. Нігтьова пластина обробляється спиртовим розчином.
 5. Лак наноситься на проблемні ділянки.

Лікування «Микозаном» рекомендується проводити двічі на день протягом п’яти тижнів. Терапію не можна завершувати, поки не відросте здоровий ніготь. У разі якщо «Микозан» застосовується з метою профілактики оніхомікозу (при відвідуванні басейнів, саун), ліки дозволено наносити не частіше одного разу в тиждень.

Після обробки ураженої нігтьової пластини необхідно дочекатися, поки не висохне лікарський склад. Використані пилочки слід утилізувати після кожної процедури. Щоб лікування «Микозаном» було ефективним, рекомендується протягом реабілітаційного курсу регулярно дезінфікувати взуття і дотримувати правила гігієни.

Антимикотический лак протипоказаний дітям віком до чотирьох років. Засіб не можна застосовувати особам, у яких виявлена індивідуальна непереносимість окремих компонентів. Також не слід наносити препарат на нігті жінкам під час вагітності.

Якщо не дотримуються дані рекомендації, то можливе виникнення свербежу, дерматитів, шкірних висипань. У цьому випадку призначається прийом антигістамінних ліків.

Аналоги

Вартість «Микозана» варіюється в межах 400-700 рублів.

Якщо виявлена індивідуальна непереносимість, цей лак можна замінити на наступні аналоги:

 1. «Миконорм». Вважається найбільш затребуваним аналогом «Микозана». Ліки також відрізняється широким спектром дії.
 2. «Атифин». Незважаючи на порівняно низьку вартість, препарат ефективний як проти грибкової мікрофлори, так і проти ряду дерматозів. «Атифин» має багато протипоказань.
 3. «Мікосептін». Медикамент швидко пригнічує активність грибкової мікрофлори. Перший результат застосування «Микосептина» стає помітним через тиждень поле початку лікування.

Сироватка «Микозан» — це ефективний антимикотический препарат, який застосовується в лікуванні оніхомікозів різної етіології. Лак рекомендується наносити протягом декількох тижнів двічі на день, не допускаючи контакту зі слизовими оболонками.

2018-12-02T15:56:07+00:00 августа 13, 2017|